Co w 2020 roku?

Nowy rok rozpoczęty, a my wciąż piszemy projekty i pracujemy nad tegorocznym planem działania Teatru MŁYN…

 

Już w styczniu i lutym zapraszamy gorąco na pokazy naszego najnowszego spektakli BLISKO, inspirowanego prozą J.M. Coetzee – spektakl, który miał premierę w grudniu, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem Widowni i otrzymał serię świetnych recenzji, bierze także udział w Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

W lutym na scenę Teatru MŁYN wróci także po dłuższej przerwie spektakl SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY – z przyjemnością zapraszamy na ten spektakl wszystkich zmęczonych Rodziców mniejszych i starszych dzieci. A dla dzieci – podczas spektaklu odbędą się warsztaty, tak więc można iść do Teatru całą rodziną.

W lutym także dla najmłodszych – Teatralne Półkolonie – MŁYN w POLSKIM – propozycja dla wszystkich dzieci, które podczas ferii będą nudzić się w domu. W sali prób Teatru Polskiego, będzie można teatralnie poszaleć i przeżyć prawdziwą twórczą przygodę. Ostatnie wolne miejsca jeszcze są, lepiej więc nie zwlekać.

Od początku roku ruszamy także ostro z warsztatami dla nauczycieli, animatorów i edukatorów – w trakcie trwania są dwa kursy teatralne – w Teatrze Ochoty i Teatrze Polskim, których Teatr MŁYN jest partnerem. W styczniu w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjnych i Społecznych ruszają tymczasem nowe warsztaty dla nauczycieli, prowadzone przez naszych artystów.

W marcu zaprosimy na kolejne spektakle, a do premier będą szykować się dwie grupy amatorskie, działające przy naszym Teatrze – Młyńskie Koło i Woda Na Młyn.

Co dalej – zobaczymy. Trzymajcie mocno kciuki za wszystkie nasze pomysły i projekty! Piszemy je z myślą o Was – Widzach, Uczestnikach, Odbiorcach.

Wszystkim naszym Widzom i Artystom (a także sobie) życzę w tym roku wielu fantastycznych spotkań z dobrą, niekomercyjną sztuką. Podobno dzięki takim spotkaniom żyjemy dłużej. I szczęśliwiej. Dobrego roku!

Natalia Fijewska-Zdanowska
Dyrektor Artystyczny Teatru MŁYN

fot. Stanisław Zdanowski

Skip to content