Razem przetrwać MŁYN W DOMU

Drodzy Widzowie Teatru MŁYN!

Przed nami najprawdopodobniej kolejne długie tygodnie siedzenia w domu, ciągnących się dni kwarantann, lub samoizolacji, czas pełen obaw, ale i w pewnym sensie – czas pełen potencjału. Kiedy kalendarz pustoszeje, robi się miejsce na to, co pomijamy w zabieganej, codziennej rzeczywistości. Nasz Zespół wykorzystał czas letni i przygotował dla Was na te jesienno-zimowe miesiące bogaty program – MŁYN W DOMU.

Spektakle i teledyski dostępne online

Dla dorosłych Widzów – już od 10 listopada na naszej platformie mlynoteka.mlyn.org będą dostępne spektakle NIEDZIELNE POPOŁUDNIE i (MASKA)RADA GMINY – spektakle za niewielką opłatą będzie można obejrzeć w przeciągu 48h od wykupienia dostępu. Pod koniec listopada i w grudniu na naszym FB oraz kanale Youtube – kolejne internetowe premiery: CÓRKA oraz GABINET. Po premierze spektakle będą również dostępne na platformie. Wszystkie spektakle są profesjonalnymi rejestracjami, nagranymi specjalnie dla naszych Widzów, a na ekranie będziecie mogli obejrzeć: Paulinę Holtz, Joannę Żółkowską, Jarosława Boberka, Michała Sitarskiego, Bartosza Mazura, Agatę Kołodziejczyk i Zuzannę Fijewską-Maleszę. W najbliższym czasie będziemy także proponować Wam piosenki z naszych spektakli – żartobliwie i ironicznie o naszym życiu społecznym i domowym – oczekujcie ich na naszym kanale YouTube! Zaprosimy Was także do wyjątkowej akcji – wspólnie z Wami chcemy stworzyć teledysk do piosenki JESTEM RODZICEM. W teledysku może wziąć udział każdy z Was – szczegóły akcji – niebawem.

Dla dzieci i rodziców

Dla najmłodszych Odbiorców i ich Rodziców także przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Od początku listopada na naszej platformie nieodpłatnie będzie można pobrać innowacyjny program do wspólnej zabawy z dzieckiem “Zobacz, jak sobie wyobrażam”. Na naszej stronie już dostępny jest e-book dla dzieci “Słonik się gubi” ze specjalną opcją kreowania własnego scenariusza opowieści. Rekordy oglądalności biją tej jesieni nasze słuchowiska – opowieści o Bolusiu, oraz przygody Słonika dostępne są na kanale Youtube, a niedługo także do pobrania na własne urządzenia za niewielką opłatą z internetowej platformy. Już w grudniu natomiast wielbiciele Słonika będą mogli poznać jego kolejne przygody.

Starsze dzieci – zapraszamy na zajęcia online naszej grupy teatralnej Młyńskie Koło – zajęcia pozwalają na twórcze działanie wspólnie z rówieśnikami, są jeszcze wolne miejsca – informacje tutaj.

Rozwój dla nauczycieli

Jeśli jesteście Nauczycielami i czas w domu chcielibyście spędzić na dodatkowym rozwoju – zapraszamy na internetowe szkolenie E-poradnik Instruktora Teatralnego, z którego po wypełnieniu testu możecie uzyskać certyfikat. Niedługo udostępnimy na platformie także kolejne materiały do pracy teatralnej z dziećmi.

Gorąco zachęcamy do śledzenia wszystkich naszych mediów:
Facebook
YouTube
Młynoteka
A także do zapisania się do naszego newslettera, za pomocą którego informujemy o terminach wszystkich wydarzeń.

Razem łatwiej przetrwać – MŁYN W DOMU – trzymajcie się ciepło!

Natalia Fijewska Zdanowska
Dyrektor Artystyczny Teatru MŁYN

fot. by_yasama / Paulina Holtz

Skip to content