Regulamin bezpieczeństwa

Regulamin Teatru Młyn

 

  1. Jeśli masz gorączkę, katar, kaszel, czujesz się źle lub nietypowo, prosimy – zostań w domu.
  2. Przed spektaklem będziemy Cię prosić o wypełnienie krótkiego formularza dotyczącego Twojego zdrowia i ostatnich kontaktów. Przyjście na spektakl oznacza Twoją zgodę na wypełnienie tego formularza.
  3. Na wszystkie nasze spektakle przyjdź obowiązkowo w maseczce. Twarz można też zasłaniać materiałem lub przyłbicą. Zachowaj maseczkę na twarzy przez cały czas trwania spektaklu.
  4. Będąc w teatrze zachowuj obowiązujący dystans społeczny 1,5 metra od innych osób
  5. Stosuj się do rozmieszczonych oznaczeń wskazujących, w jakiej odległości od innych ustawić się w kolejce oraz przy wejściu na widownię.
  6. Przy wejściu do budynku, w którym odbywa się spektakl, zdezynfekuj ręce. Na terenie każdego obiektu, w którym odbywają się nasze pokazy znajdziesz dystrybutory z płynem do dezynfekcji.
  7. Prosimy, na spektakle przychodź punktualnie.
  8. Jeśli masz wątpliwości przed przyjściem na spektakl i nie wiesz jak postąpić, napisz do nas: rezerwacje@fundacjamlyn.pl

 

Zapewniamy, że pokaz będzie zorganizowany ściśle według aktualnych wytycznych sanitarnych. Wszystkie wspólne przestrzenie są regularnie dezynfekowane i wietrzone, nasza obsługa nosi maseczki, a krzesła na widowni są ustawione w bezpiecznej odległości. Zachowujemy również bezpieczną odległość aktorów od widzów, zgodną z zasadami organizacji pokazów.

 

Do zobaczenia w Teatrze Młyn

Skip to content