SŁOWOTOKI - koncert online 17.04 godz. 21:05

SŁOWOtoki – obsesje, popędy, kompulsje

SŁOWOTOKI – koncert online w Teatrze MŁYN

SŁOWOTOKI – obsesje, popędy, kompulsje – to pierwsze wydarzenie, które udostępniamy online naszym dorosłym Widzom w ramach projektu MŁYN W DOMU. Koncert zaprezentujemy 17 kwietnia o godz. 21.05 na profilu Fundacji Artystycznej Młyn na Facebooku. Zapraszamy do wspólnego oglądania!

SŁOWOtoki – są cyklem utworów muzycznych w stylu new jazz, z elementami muzyki dubstep, house oraz drum and bass. Ich bohaterem jest współczesny człowiek – rozdygotany, nerwowy, skoncentrowany na własnej cielesności, łapczywie poszukujący kontaktu.

Zrealizowany dwa lata temu koncert w dzisiejszej rzeczywistości izolacji wydaje się być wyjątkowo aktualnym i zyskującym nowe sensy doświadczeniem artystycznym. To połączenie refleksji, dobrej muzyki, autoironii i… może trochę nietypowej – terapii.

Tym bardziej, że utwory wykonuje ze swadą i dowcipem wokalistka i aktorka Agata Kołodziejczyk (Fijewska), która na co dzień jest jednocześnie praktykującym psychologiem i terapeutką.

Czegóż więcej teraz nam potrzeba?

WYSTĘPUJĄ:
Agata Kołodziejczyk, Mikołaj Tabako, Filip Dreger
MUZYKA: Filip Dreger
ARANŻACJE: Mikołaj Tabako
TEKSTY: Natalia Fijewska-Zdanowska
MIKS I MASTERING: Przemysław Scholl
MIKS I MASTERING LOOPÓW: Alik Dziki
MONTAŻ WIDEO: Maja Bogdanienko

W ramach wydarzenia udostępnimy nagranie koncertu jubileuszowego, który odbył się w Teatrze MŁYN w październiku 2017 roku z okazji 10-lecia Teatru.


W projekcie MŁYN W DOMU przygotowaliśmy także propozycje dla dzieci – słuchowiska, których Wasze dzieci mogą bezpłatnie posłuchać TUTAJ.

Skip to content