DNI TEATRU DLA DZIECI W TEATRZE MŁYN 28/29.03

DNI TEATRU DLA DZIECI W TEATRZE MŁYN – 28/29.03

27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. W tym roku chcemy obchodzić go z najmłodszymi widzami, dla których przygotowaliśmy dwa niezależne wydarzenia pod wspólną nazwą DNI TEATRU DLA DZIECI W TEATRZE MŁYN. W dniach 28-29 marca zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na interakcyjny spektakl „Chichotek” oraz na spotkanie z teatrem słuchanym, czyli premierę słuchowiska „Słonik i jego przyjaciele z przedszkola”, w której udział wezmą jego realizatorzy m.in. reżyser Jarosław Boberek.

PROGRAM:
28 marca (sobota) godz. 12:30 
CHICHOTEK – spektakl dla dzieci w wieku 3-7 lat
29 marca (niedziela) godz. 12:30
SŁONIK I JEGO PRZYJACIELE Z PRZEDSZKOLA – spotkanie z teatrem słuchanym, premiera słuchowiska
 
 
OPIS WYDARZEŃ:
28 marca (sobota) godz. 12:30 
CHICHOTEK – spektakl dla dzieci w wieku 3-7 lat
 
Pierwszego dnia nasi goście będą mieli okazję obejrzeć lalkowo-opowiadany spektakl CHICHOTEK oparty o metodę teatru interakcyjnego, a także przyjrzeć się z bliska lalkom i bajkowej scenografii.

BILETY:
28 zł (jednakowa cena biletów dla rodziców i dzieci)
z Kartą Dużej Rodziny: 21 zł

29 marca (niedziela) godz. 12:30
SŁONIK I JEGO PRZYJACIELE Z PRZEDSZKOLA – spotkanie z teatrem słuchanym, premiera słuchowiska
 
Drugiego dnia dzieci i ich opiekunowie – poprzez zapoznanie z fragmentem słuchowiska SŁONIK I JEGO PRZYJACIELE Z PRZEDSZKOLA, które w tym dniu będzie miało swoją wyjątkową teatralną premierę – odkryją teatr słuchany. Ideą wydarzenia jest pobudzenie wyobraźni poprzez zmysł słuchu, podczas gdy przedszkolaki (i nie tylko one!) nastawione są zazwyczaj na wizualny odbiór rzeczywistości. Trudno się dziwić – żyjemy w świecie szybko przesuwających się obrazów, wszechobecnych ekranów, smartfonów, bajek, filimów, gier. Tym razem obudzimy naszą wyobraźnię bez ich pomocy! W zabawach towarzyszących aktywnemu słuchaniu bierze udział para: rodzic-dziecko.

Dzieci będą miały wyjątkową okazję spotkania się z realizatorami bajki – reżyserem Jarosławem Boberkiem i aktorami biorącymi udział w słuchowisku. Uczestnicy spotkania zabierają ze sobą do domu płytę z autografami.

BILETY:
50 zł (dziecko + opiekun) – płyta z słuchowiskiem w cenie biletu
12 zł – drugie dziecko.
Z Kartą Dużej Rodziny:
43 zł (dziecko + opiekun) – płyta z słuchowiskiem w cenie biletu,
5 zł – drugie i kolejne dziecko.

 

 

Patroni:

Rodzic w mieście

superTATAtv