CZERWONY KAPTUREK I STRACHY NA LACHY 9.06 - PREMIERA SPEKTAKLU

Plakat MŁŃSKIE KOŁO

9.06 o godz. 12:30 zagramy spektakl CZERWONY KAPTUREK I STRACHY NA LACHY, efekt niespełna rocznej pracy dzieci z MŁYŃSKIEGO KOŁA TEATRALNEGO. Zapraszamy. Wstęp wolny.

O spektaklu:
CZERWONY KAPTUREK I STRACHY NA LACHY to autorski spektakl oparty o tekst W. Kołyszki oraz pomysły i improwizacje uczestników zajęć. Czerwony Kapturek jest samotną i pełną lęków dziewczynką. Zapracowani i skupieni na sobie rodzice powoli przestają dostrzegać swoją córkę. Żeby zapomnieć o problemach, Czerwony Kapturek gra w Minecrafta i godzinami siedzi przy komputerze. Pewnego dnia dziewczynka musi sama iść do chorej Babci, która mieszka po drugiej stronie Puszczy Straszydeł, a wtedy staje oko w oko ze swoimi największymi lękami… Zabawna i pouczająca historia o rodzinie, strachu i sposobach radzenia sobie z trudnymi emocjami.

O grupie:
Grupa Teatralna MŁYŃSKIE KOŁO to ośmioro dzieci w wieku 8-12, którymi opiekuje się animatorka i reżyser teatrów dziecięcych Monika Machalska​. Grupa działa od października 2017 roku przy warszawskim niezależnym Teatrze MŁYN. “Czerwony Kapturek i strachy na lachy” to pierwszy spektakl w historii zespołu.

Warto zajrzeć na tę premierę z własnymi dziećmi, chociażby po to, żeby przekonać się, czy po wakacjach nie miałyby ochoty dołączyć do grupy. Autorem plakatu jest 12-letni Staś, uczestnik zajęć.

Skip to content