SŁONIK SIĘ GUBI - 15.10 premiera ebooka

Do Waszych rąk trafia pierwszy Młynowy ebook – „SŁONIK SIĘ GUBI” adresowany do najmłodszych dzieci i ich rodziców. To prosta historia o małym Słoniku, który zapomniał dotrzymać słowa danego Mamie. To bajka o uczuciach i uwadze na drugą osobę. Interakcyjna forma książeczki zachęca do zabawy tekstem i podmieniania jego fragmentów zgodnie z tym, co podpowiada nam wyobraźnia.

Mamy nadzieję, że ebook spodoba się zarówno tym, którzy za sprawą słuchowisk SŁONIK W DOMU polubili Słonika i jego rodzinę, jak i zupełnie nowym odbiorcom. Tym razem do zapoznania się ze Słonikiem zapraszamy szczególnie młodsze dzieci (2-5 lat).

Zuzanna Fijewska-Malesza, autorka:
Wyobraźnia oparta o własne doświadczenia jest jednym z kluczowych narzędzi poznawania świata dla dzieci od 2 do 5 roku życia, dlatego ebook „SŁONIK SIĘ GUBI” ma formę wyobraźniowo-interakcyjną…Co to oznacza? Musicie przekonać się sami.

Jako autorka, mogę powiedzieć tylko tyle, że formę tę stworzyłam na podstawie własnych doświadczeń z moim synkiem, który co wieczór prosił mnie o bajkę opowiadającą o bohaterze akurat go interesującym. Raz był to Chase z Psiego Patrolu, raz Kubuś Puchatek, a raz cioteczne rodzeństwo. „Jak to wszystko połączyć?” – myślałam. Okazało się, że nie musiałam tego robić, ponieważ mój syn, dzięki swojej wyobraźni, w pewnym sensie już miał to połączone! Ja tylko z tego skorzystałam i wszystkich rodziców również bardzo zachęcam do skorzystania z wyobraźni własnych dzieci. Będziecie zaskoczeni!

REALIZATORZY:

Tekst: Zuzanna Fijewska-Malesza
Ilustracje: Mariusz Malesza
Redakcja: Joanna Majdańska
Komentarz: Monika Tarnowska, Ośrodek Pomocy Psychologicznej INTRA

POBIERZ EBOOKA, KLIKAJĄC W OKŁADKĘ!

Upewnij się, że masz program/aplikację do czytania.

Jeśli wolisz format PDF, kliknij TUTAJ


WSPARCIE FUNDACJI

Naszego ebooka udostępniamy bezpłatnie. Jeśli jednak ucieszył Twoje dziecko, spodobał się rodzinie, wywołał ciekawą rozmowę lub pomógł Wam spędzić razem doby czas, może zechcesz wesprzeć Fundację Artystyczną Młyn dowolną kwotą darowizny? W ten sposób pomożesz nam realizować kolejne projekty.

Wpłać dowolną kwotę na podany niżej numer rachunku, pisząc w tytule przelewu „Darowizna na cele statutowe”. Za każdą wpłatę, serdecznie dziękujemy!

Fundacja Artystyczna Młyn
ul.Ludna 7 m. 15, 00- 405 Warszawa
PKO BP 68102010970000710201405315
„Darowizna na cele statutowe”


PARTNERZY I PATRONI:

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.

 

 

 

 

Rodzic w mieście

Skip to content