Sezon 2015/2016

Nadchodząca jesień w Teatrze MŁYN zapowiada się gęsto, intymnie i burzliwie. Upłynie nam przede wszystkim pod znakiem relacji. Zaprosimy Państwa na te z naszych spektakli, które dotykają tematów bliskości, tożsamości i emocji najsilniejszych i najbardziej intensywnych – związanych z ojcostwem i macierzyństwem, opuszczeniem i przebaczeniem.

Już we wrześniu /18,19 IX/ zapraszamy na grany z powodzeniem od kilku lat spektakl GABINET z Pauliną Holtz i Rafałem Koseckim – opowieść o sfrustrowanej trzydziestolatce, mamie dwójki dzieci i samotnym znerwicowanym rozwodniku, o jednej nocy, która może zmienić całe życie.
W październiku i listopadzie /17,18 X/ na naszej scenie ARTYSTA – najnowszy spektakl Teatru MŁYN z Markiem Siudymem, Krzysztofem Kiersznowskim i Agatą Fijewską – historia specyficznego romansu pomiędzy studentką rzeźbiarstwa a jej profesorem, opowieść o wybrakowanej relacji z ojcem i poszukiwaniu mężczyzny idealnego.
Również w październiku /10,11 X/ spektakl DRAKA – kameralny musical na 3 aktorów /Krzysztof Kiersznowski, Agata Fijewska, Zuzanna Fijewska-Malesza/ – studium samotności człowieka, stojącego w obliczu nieuleczalnej choroby, a jednocześnie pierwszy raz w życiu doznającego bliskości.

Największym wydarzeniem tej jesieni będzie nowy, przygotowywany przez Teatr MŁYN spektakl CÓRKA z Joanną Żółkowską i Zuzanną Fijewska-Maleszą – teatralno-psychologiczna analiza relacji dorosłej kobiety i jej matki, zabawna i gorzka zarazem historia o opuszczeniu, o nieumiejętności rozmowy, o różnicy pokoleń, a przede wszystkim… o miłości. Już w październiku zaprosimy na czytanie sztuki z udziałem publiczności, premiera w grudniu 2015.

Wierzymy, że w naszym codziennym pędzie teatr kameralny może być nie tylko rozrywką, nie tylko widowiskiem, ale wyjątkową chwilą na spotkanie z drugim człowiekiem, a także na spotkanie ze sobą samym – własnymi tęsknotami i emocjami. Do takiego spotkania zapraszamy Państwa gorąco tej jesieni.

A więc – pogadajmy o relacjach!

Natalia Fijewska-Zdanowska
Dyrektor Artystyczny Teatru MŁYN

Rezerwacje: 519 672 356,
rezerwacje@fundacjamlyn.pl
Info: www.mlyn.org

Skip to content