SŁONIK I OBCINANIE PAZNOKCI – cz. 9 słuchowiska z cyklu “SŁONIK W DOMU”

„SŁONIK I OBCINANIE PAZNOKCI” to dziewiąty odcinek z cyklu słuchowisk dla dzieci i rodziców “SŁONIK W DOMU”. Premiera odbędzie się 13 marca o godz. 9:00 na naszym kanale YouTube, gdzie słuchowisko będzie dostępne bezpłatnie przez tydzień. Następnie będzie je można zakupić w formacie mp3 na platformie MŁYNOTEKA, gdzie czekają już na Was wszystkie dotychczasowe odcinki Słonika, a także niespodzianka – Słonikowe Kolorowanki! Kolejne części będziemy udostępniać bezpłatnie w każdą kolejną sobotę marca na kanale YouTube Teatru MŁYN.

Dziewiąta część z cyklu słuchowisk “SŁONIK W DOMU”. Lubicie zabiegi higieniczne? Słonik nie za bardzo, a w każdym razie nie wszystkie. Na przykład, żeby się przekonać do obcinania paznokci, najpierw musiał… porozmawiać ze swoimi własnymi pazurami!

REALIZATORZY:

Scenariusz: Zuzanna Fijewska-Malesza
Teksty piosenek: Natalia Fijewska-Zdanowska
Reżyseria: Jarosław Boberek
Muzyka: Filip Dreger
Występują: Zuzanna Fijewska-Malesza, Agata Kołodziejczyk (Fijewska), Jarosław Boberek
Oprawa graficzna: Mariusz Malesza
Redakcja: Joanna Majdańska
Realizacja nagrania: Anton Borovyj / Studio PRL
Produkcja: Fundacja Artystyczna MŁYN
Projekt współfinansowany przez Biuro Edukacji m.st. Warszawa


KOMENTARZ PSYCHOTERAPEUTY

Dzięki uprzejmości naszego Partnera – Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra – łatwiej będzie nam, rodzicom, spojrzeć na świat “w kwarantannie” oczami dziecka. Każdy odcinek naszego słuchowiska został opatrzony komentarzem specjalisty. Komentarz do siódmego odcinka przeczytacie TUTAJ.


WSPARCIE FUNDACJI

Jeśli nasze słuchowisko ucieszyło Twoje dziecko, spodobało się rodzinie, wywołało ciekawą rozmowę lub pozwoliło Ci po prostu… dopić poranną kawę, może zechcesz wesprzeć Fundację Artystyczną Młyn dowolną kwotą darowizny? W trudnych dla wszystkich, także dla ludzi kultury, czasach, kiedy zostały odwołane wszystkie spektakle dla dzieci i dorosłych z naszego repertuaru, chcemy pozostawać w kontakcie z Widzami, realizując kolejne słuchowiska i spektakle online. Możesz nam w tym pomóc.

Wpłać dowolną kwotę na podany niżej numer rachunku, pisząc w tytule przelewu „Darowizna na cele statutowe”. Za każdą wpłatę, serdecznie dziękujemy!

Fundacja Artystyczna Młyn
ul. Ludna 7 m. 15, 00- 405 Warszawa
PKO BP 68102010970000710201405315
„Darowizna na cele statutowe”


Więcej słuchowisk

Dotychczas zrealizowaliśmy dwa słuchowiska z cyklu o Słoniku: „JAK SŁONIK POLUBIŁ CHODZENIE DO PRZEDSZKOLA” oraz „SŁONIK I JEGO PRZYJACIELE Z PRZEDSZKOLA”, które można pobrać z serwisu „Audioteka”.

Natomiast w ramach akcji MŁYN W DOMU udostępniliśmy bezpłatnie nasze archiwalne słuchowiska „BOLUŚ I JEŻ” oraz „BOLUŚ, ASIA I DINOZAUR”, z którymi można zapoznać się tutaj.


Projekt współfinansowany przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy

Słuchowisko jest rekomendowane przez:

Patroni i partnerzy:

MumMe

superTATAtv

 

Rodzic w mieście

 

Skip to content